Шановні школярі 9-11 класів!

Ми пропонуємо вам стати авторами власних профілактичних матеріалів!

Кожен з вас може долучитись до обласного конкурсу та створити власний постер, плакат або відео-ролик, кращі з яких потім з’являться на сіті-лайтах містах або ми їх надрукуємо та  будемо використовувати у подальшій профілактичній роботі, а це значить, що їх побачать сотні школярів Чернівщини!

Ваші роботи повинні відповідати наступним параметрам:

Постер:

  • Тематикою має бути запобігання поширенню ВІЛ-інфекції та толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ (зобразіть це у вигляді схеми, малюнку, розповіді, вірша – на ваш розсуд! Головна умова – змістовність та повнота інформації. Можете говорити про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, міфи стосовно ВІЛ, тощо)
  • Постер невеликого розміру, наприклад 10*14 або 20*15 см.
  • Обов’язково проілюструйте свою роботу! Це може бути малюнок, фото, колаж – на ваш розсуд!
  • Постер ви можете підготувати в паперовому вигляді, або надіслати нам електронний примірник.

Плакат:

  • Вимоги до плакату такі ж, як і до постеру, єдина відмінність – розмір, плакат має бути формату А1 (594*841мм)

Відео-ролик:

  • Ви можете зняти власний соціальний короткометражний фільм! Це може бути, наприклад, цікавий ролик про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, епізод у вигляді рольової гри, журналістський репортаж або відео-історія. Ви самі вигадуєте сюжет, обираєте героїв та створюєте сценарій.
  • Вам не потрібно обов’язково мати відео-камеру – можна користуватись смартфоном! Головне – цікавий сюжет та змістовне і коректне подання інформації.
  • Тривалість відео – до 3 хв.

Роботи можуть бути як індивідуальними так і груповими (наприклад, від 5 школярів або цілого класу)

 

Конкурс триватиме до 25 листопада 2017 року.

 

Роботи ви можете надсилати на email: chernihivnetwork@gmail.com, або за адресою: м. Чернігів, вул. Харківська 8, 14010 (БО «Чернігівська МЕРЕЖА»), з поміткою «Робота на конкурс».

 

По закінченню конкурсне журі обере по 3 переможці за кожною з категорій: «Кращий профілактичний постер», «Кращий профілактичний плакат», «Кращий профілактичний відео-ролик». Церемонія нагородження переможців відбудеться 1 грудня.

 

У разі виникнення запитань, звертайтесь  за телефоном (0462) 970-624, 063-13-98-694 – Ярошенко Тетяна, менеджер зі звязків з громадськістю. 

Метою конкурсу є мотивація молоді  Чернігівщини до самостійного формування навичок безпечної поведінки, підвищення рівня толерантності та обізнаності з питань ВІЛ/СНІДу.

 

 

Новое видео

Новый фотоальбом