Медзаклади Чернігівщини у 2017 році уже завершили більше 3.5 тисяч закупівель

Аналітики БО "Чернігівська МЕРЕЖА" проаналізували закупівлі закладів охорони здоров’я області. Загалом, медичні заклади провели уже 4 786 тендерів, 3560 з яких завершено. Очікувана вартість останніх – більше 507 млн. грн. (507 523 223 грн.)

Відсоток ефективності використання електронної системи закупівель складає близько 74%. Сума підписаних договорів при цьому становить  понад 465 млн. грн. 

Людям, які опинилися у складних життєвих обставинах на Чернігівщині допомагатимуть спеціалісти громадських організацій.

Чернігівське  відділення БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» вже більше десяти років впроваджує соціальні послуги для людей з числа груп ризику, а саме: консультування, соціальний супровід, представлення соціальних інтересів.

Обласний конкурс популяризація та утвердження здорового способу життя «Чернігівщина обирає життя!»

Шановні школярі 9-11 класів!

Ми пропонуємо вам стати авторами власних профілактичних матеріалів!

Кожен з вас може долучитись до обласного конкурсу та створити власний постер, плакат або відео-ролик, кращі з яких потім з’являться на сіті-лайтах містах або ми їх надрукуємо та  будемо використовувати у подальшій профілактичній роботі, а це значить, що їх побачать сотні школярів Чернівщини!

Ваші роботи повинні відповідати наступним параметрам:

Постер:

Громадські організації Чернігівської області на крок ближчі до соціального замовлення

Вже багато років Чернігівське відділення Мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, як і багато організацій по всій Україні, займається просуванням питання закупівлі соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів у недержавних, в тому числі  у громадських і благодійних організацій.

Чимало з представників третього сектору мають багаторічний досвід у наданні соціальних послуг та є експертами в цьому.  І часто такі послуги виявляються дешевшими, оскільки не потребують дороговартісного утримання приміщень.

Сьогодні пройшла акція "Знай, тестуй, лікуй" приурочена Всесвітньому дню боротьби з гепатитами

28 липня Чернігівська обласна громадська організація «Відродження нації» спільно з Благодійною організацією «Чернігівська МЕРЕЖА» провели акцію «Знай, тестуй, лікуй!», присвячену Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами. Активісти організували безкоштовне тестування та ВІЛ та гепатит С на базі мобільної амбулаторії, а також провели консультування всіх охочих з питань, пов’язаних з ВІЛ/ТБ/вірусними гепатитами.

Страницы

 

Новое видео

Новый фотоальбом