Напередодні Всесвітнього дня вшанування пам’яті людей, які померли від СНІД Чернігівськимобласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» було проведено низку тематичнихзаходів.

13 травня в міському парку культури тавідпочинку відбувся благодійний концерт «В ім’я життя». В заході прийнялиучасть музичні колективи Чернігова (3 інструментальних колективи та 1 hip-hop команда).

Всі присутнімали можливість не тільки насолодитися творчістю талановитих музикантів, але йпочути профілактичну інформацію в сфері ВІЛ/СНІД. Представники Мережіорганізували захід таким чином, що в проміжку між виступами колективів були влаштованіконкурси між глядачами на виявлення рівня знань з тематики ВІЛ. Призами заучасть у конкурсах були, звичайно, засоби захисту (презервативи). Також насцені лунали листи - звернення ВІЛ – позитивних людей, які не готові ще«відкрити своїх облич», але мали багато чого сказати тим, кого проблема ВІЛ не зачепилаособисто.

Під час концерту також збиралисяблагодійні пожертви на закупівлю медичних препаратів для ВІЛ – позитивнихдорослих та дітей.

17 травня команда Чернігівськоговідділення привезла «Живу бібліотеку» до міста Прилуки (Чернігівська область).Читачами стали студенти професійних училищ та технікумів. Теми книжок, які булипредставлені в «Живій бібліотеці»: «Місця позбавлення волі. До, підчас тапісля…», «Як пережити домашнє насильство?», «Досвід вживання наркотиків». 19травня аналогічна подія відбулася в Чернігівському міському парку культури тавідпочинку під час пам’ятної акції. Основною метою проведення «Живоїбібліотеки» - руйнування стереотипів, що склались у суспільстві по відношеннюдо груп найбільш уразливих до ВІЛ.

Врамках акції до Дня пам’яті додатково було організовано вуличне консультуваннягромадян з питань Віл/СНІД та проведено виставку – продаж поробок, виготовленихВіл – позитивними дітьми.

 

Новое видео

Новый фотоальбом