Наші у Львові

З 27 вересня по 1 жовтня 2010 року відбулася звітно-виборча конференція членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ.

Під час роботи конференції було відведено підсумки роботи за минулий рік, прийнято нових членів Мережі та обговорено нові напрямки розвитку та розбудови Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

VIII щорічна конференція цього року змінила своє традиційне місце проведення і замість Форосу відбулася у Львові. Близько 200 членів Мережі, експертів та фахівців ВІЛ-сервісних організацій зібралися разом для підведення підсумків річної роботи та напрацювання планів на наступний рік.З вітальним словом до України звернулася Ані Шакарішвілі координатор Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS) в Україні. В своєму виступі пані Шакарішвілі представила нову, радикально спрощену платформу лікування ВІЛ-позитивних людей «Лікування 2.0», впровадження якої спростить систему надання послуг для ЛЖВ та розширить доступ до лікування. Заступник директора Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України Алла Щербинська ознайомила учасників конференції з актуальною картиною розвитку епідемії ВІЛ\СНІД в Україні та оприлюднила річний звіт Наглядової Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».Були заслухані звіти Голови Координаційної Ради Володимира Жовтяка, Виконавчого Директора Володимира Курпіти.

Відбулася презентація діяльності регіональних відділень за рік; вручено подяки кращим регіональним представникам; нові члени приєдналися до Мережі – тепер вона нараховує біля 600 активістів.
Окресленню основних цілей та завдань діяльності Мережі на наступний рік буде присвячена робота третього дня. Для підвищення якості роботи регіональних відділень для їхніх працівників відбудуться спеціальні тренінги з фотографії, уникання вигорання на робочому місці, підвищення якості презентацій та публічних виступів, тощо.«Ця конференція – щорічна можливість зібратися разом членам Мережі, працівникам центрального офісу, членам координаційної ради та спільно в продуктивній дискусії обговорити нові напрямки розвитку організації, оцінити виклики, які зараз стоять перед нами та вибрати засоби для досягнення нашої спільної мети – покращення якості життя ВІЛ-позитивних людей в Україні», – наголосив в своєму виступі активіст Дмитро Шерембей.

Не тільки члени організації, а й наші добрі знайомі також відвідали Львівську конференцію. Насамперед всіх щиро вразила дружня та невимушена атмосфера, в якій була проведена вся зустріч. Саме такі відносини допомагають нам залишатись справжньою командою зі спільними ідеями, цілями та переконаннями.

 

 

Новое видео

Новый фотоальбом